جاروبرقی های هوشمند سال۲۰۱۹

این روزها که مشغله افراد  زیاد شده و انجام کارهایی مثل جارو کشیدن و پخت‌وپز و… برای افراد بسیار سخت شده است، داشتن روبات‌هایی که بتوانند به‌خوبی از عهده انجام این کارها برآیند توجه خیلی از افراد را به خود جلب کرده است . به همین دلیل میخواهیم بهترین جاروبرقی‌های هوشمند جهان را معرفی کنیم.

Eufy RoboVac 15c Max

طراحی، عمر باتری و سرعت این جاروبرقی هوشمند حیرت‌انگیز است. علاوه بر این قدرت مکش و تمیزی این دستگاه به همراه سه برس مخصوص برای تمیز کردن نقاط مختلف خانه نیز از دیگر قابلیت‌های آن است. علاوه بر این فناوری Boost IQ به کار رفته در Eufy RoboVac موجب می‌شود تا بتواند فرش‌های ضخیم را هم به‌راحتی جارو کند. همچنین سطل آشغال بزرگ این محصول نیاز به خالی شدن پس از هر بار استفاده را از بین می‌برد.

 

iRobot Roomba 980

بسیاری از جاروبرقی‌های هوشمند دارای درجات مختلفی برای تمیزی سطوح متفاوت هستند که به‌صورت دستی فعال می‌شوند و همین نیاز به مراقبت دائمی از ابتدا فلسفه به‌کارگیری جاروبرقی روباتیک برای تمیزی خانه را زیر سوال می‌برد. بااین‌حال روبات iRobot Roomba 980 می‌تواند بدون نیاز به انسان و به‌صورت خودکار میزان مکش خود را با توجه به محیطی که روی آن قرار دارد تنظیم کند. همچنین این دستگاه برای خانه‌هایی که در دکور آن‌ها از فرش‌های زیاد و ضخیم استفاده شده است مناسب است.

Ecovacs Deebot 901

این روبات برای علاقه‌مندان به فناوری بسیار جالب است و می‌تواند بااتصال به آمازون الکسا یا گوگل هوم خانه شما را هوشمندتر از پیش بکند. این دستگاه با هر بار شارژ به مدت 100 دقیقه روشن می‌ماند و قدرت مکش بالایی هم دارد. همچنین این روبات در مسیریابی و اجتناب از برخورد با اشیای خانه بسیار دقیق عمل می‌کند.

iLife A7

جاروبرقی‌های کمپانی iLife به عمر باتری طولانی و قدرت مکش بسیار بالا معروف هستند و iLife A7 هم از این قاعده مستثنا نیست. عمر باتری این جاروبرقی با هر بار شارژ 150 دقیقه است و می‌تواند با هر بار شارژ یک‌خانه 5 خوابه را به‌راحتی تمیز کند. این جاروبرقی به یک نرم‌افزار نیز متصل می‌شود که عملکرد چندان مناسبی ندارد اما فواید یاد شده در کنار قیمت مناسب تمامی ضعف‌های آن را پوشش می‌دهد.

iRobot Roomba i7+

این روبات جاروبرقی وظیفه خود را به‌خوبی انجام می‌دهد و خانه شما را بدون نیاز به انجام کوچک‌ترین اقدامی از سوی شما تمیز می‌کند. بااین‌حال با اتمام هر دوره کار این جاروبرقی باید مخزن آن را خالی کنید. اتصال به دستیارهای هوشمندی مثل دستیار گوگل و الکسا از دیگر ویژگی‌های آن است و تنها با ارائه دستور به الکسا یا گوگل می‌توانید از این جاروبرقی بخواهید که منزلتان را تمیز کند.

Neato Botvac D6

با استفاده از نرم‌افزار Neato روی دستگاه هوشمندتان می‌توانید زمان و مکان تمیز کردن این جاروبرقی را برایش برنامه‌ریزی کنید و رأس ساعت مقرر اعلانی مبنی بر تمیزی آن مکان را دریافت کنید. همچنین می‌توانید تا سه برنامه مختلف را برای تمیزی طبقات خانه برای این جاروبرقی تنظیم کنید.

Shark ION S87

کمپانی شارک به ساخت روبات‌های هوشمند معروف است و این جاروبرقی روباتیک هم یکی از شاهکارهای این کمپانی به‌حساب می‌آید. برنامه‌ریزی تمیزی خانه برای این روبات بسیار ساده است و همچنین می‌توان آن را با کمک فرمآن‌های دستوری ارسال‌شده به الکسا و دستیار گوگل فعال کرد. علاوه بر این سطل آشغال در نظر گرفته شده برای آن بزرگ است و حالتی برای تمیز کردن خانه از کثیفی‌های حیوانات خانگی دارد.

Ecovacs Deebot 711

این روبات در حین مقرون‌به‌صرفه بودن قابلیت جاروبرقی‌های هوشمند گران‌قیمت از قبیل اتصال به نرم‌افزار یا دستیارهای هوشمند را نیز دارد. با کمک نرم‌افزار این دستگاه می‌توانید آن را به‌موقعیت‌های مختلف خانه هدایت کنید و به‌این‌ترتیب از تمیزی همه بخش‌های خانه خود مطمئن شوید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *